تبلیغات در اینستاگرام

تبلیغات در اینستاگرام را جدی بگیرید ; با تبلیغات در اینستاگرام شما مشتریانی ثابت را خواهید یافت که همواره با شما هستند و از آخرین اخبار شما مطلع اند ولی با تبلیغات برای سایر شبکه ها و حتی سایت، شما چیزی بجز یک بازدید را بدست نخواهید آورد و برای جذب مشتری در آینده دوباره نیازمند تبلیغات می باشید و یا باید مشتریان جذب شده را با روش هایی مانند ایمیل مارکتینگ و… در کنار خود نگاه دارید .
برای مثال : در تبلیغات در اینستاگرام شما با افزایش ۱۰۰۰ فالوور، ۱۰۰۰ عدد مشتری ثابت خواهید داشت که همواره آخرین اخبار شما را در اینستاگرامتان مشاهده میکنند . ولی با جذب ۱۰۰۰ عدد ورودی تبلیغاتی برای سایت ، شما فقط یک محصول خود را به ۱۰۰۰ علاقه مند نشان داده اید . اینجاست که صرفه جویی در زمان و هزینه را با تبلیغات در اینستاگرام تجربه می کنید .

با تبلیغ در اینستاگرام :

در هزینه های خود صرفه جویی کنید .

از مدیریت مشتریان خود لذت ببرید .

همواره با مشتریانتان در تماس باشید .

فروش محصولات خود را افزایش دهید.

چه روش هایی برای تبلیغ در اینستاگرام وجود دارد ؟

تبلیغات در اینستاگرام به روش های مختلفی انجام می شود که هر کدام بازده و عملکرد خود را دارد .

اولین روش : درج تبلیغات محصولات شما و کار (برند ) شما در پیج هایی پر بازدید است که اینستاگرام من این کار را برای شما به آسانی انجام می دهد .
دومین روش : جذب فالوور از سایت فروشگاهی شما با استفاده از مدیریت مشتریان میباشد .
سومین روش : افزایش فالوور تضمینی اینستاگرام است که به دلیل تضمینی بودن و وجود قیمت از پیش تایین شده از بازده خوبی برخوردار بوده و مورد استقبال دارندگان فروشگاه های جهانی شده است .
و روش های غیر مرسوم دیگری نیز وجود دارد که از عملکرد خوبی برخوردار نیستند مانند لایک برای محصولات که در ایران این روش مناسب نمی باشد .

folow با قدرت آماده همکاری با شما دوستان و همراهانش می باشد . برای مشاوره تبلیغاتی و برند خود با ما در تماس باشید.

از قسمت پشتیبانی میتوانید با ما به صورت مستقیم در ارتباط باشید

  • پویا محمدی
  • 02/17/16
  • خرید لذت بخشی را با ما تجربه کنید
خانه تبلیغات در اینستاگرام
بهینه سازی و سئو : طراحی سایت
CopyRight 2016